Deník

15.2.2012

15. února 2012 v 15:05 | D E N Í
Po delší době píšu deník dřív se mi nechtělo a když se mi chtělo tak jsem neměla čas. Včera jsem neměla jít do školy takže jsem byla celá happy že za 9 roku poprvé ředitelské a zase velké "hovno" zrušilo se to ://. Ještě k tomu byl Valentýn a ja na něho zvysoka kašlala :D. Dneska budu pěkně doma chci si stáhnout nové gossipky, které jsem zatím nenašla s titulkama. V pátek mi má konečně přijít balík na který se opět nehorázně těším. Taky to tak prožíváte když si něco objednáte a nemůžete se dočkat?:). Mějte se

10.2.2012

10. února 2012 v 18:48 | D E N Í
Pátek juhu konečně si odpočinu :). Tento víkend bude odpočinkový chci se válet v posteli, číst knížky a dívat se na tv. Nebudu s Vojtou, protože nebude doma. Před chvíli jsem od něho přišla byla jsem u něho na chvilku. Venku je strašná zima a zase nasněžil ten "blbý" sníh. Ted si pujdu udělat čaj a něco k jídlu užijte si víkend :)
Taky máte rádi čaje od Pickwicku ? :)

7.2.2012

7. února 2012 v 16:14 | D E N Í
Jak já nesnaším tu školu pořád jen pisemky a úkoly :/ Dneska jsme psali z přírodaku a mám z toho celkem dobrý pocit věřím si já vím :D V sobotu jsem spala u Vojty bylo fájn. A v neděli jsem si něco objednala!!. Až to přijde tak to vyfotím jsem natěšená :D. Zachvili jdu do Vojty tak se mějte brzo se ozvu! ;)

3.2.2012

3. února 2012 v 11:29 | D E N Í
Dneska jsem byla v Hlučíně u doktorky pro potvrzení na přihlášky. Koupila jsem si nový make-up, už jsem ho dost potřebovala, protože mi starý dochazí. Poslední dobou mi je špatně nevím proč. Po obdě si napustím vanu a budu odpočívat k večeru půjdu do Vojty a zítra budu u něho možná spát. Užijte si dnešní volno a víkend! :)

29.1.2012

29. ledna 2012 v 10:38 | D E N Í
Včera jsem byla ráno doma a po obědě jsem se šla projít s tátou a rodičema od Vojty. Večer jsem byla doma, seděla u pc a pak ve vaně. Dneska musím jít na školní ples budu tam chvíli a bud pujdem na pizzu, nebo pujdu pěšky domů. V útery dostáváme výzo tak končíme 11:40 :). V pátek jeden den volna, ale nejspíš pojedu do Hlučína pro potvrzení na příhlašky. Mějte se

24.1.2012

24. ledna 2012 v 14:51 | D E N Í
Dneska se mi chce dokonce psát :). Poslední dny jsou v klidu vše je už uzavřené tak moc nepíšem. Ale dávají nám dost debilních úkolu. Dneska jsem jela na 7 na počítače si dodělat úkol. Zítra máme na 7 tak zase musím brzo vstávat a máme do pul 3 takže budu doma později. Včera mi přišel ten lush a jsem maximalně štastna :). Měla jsem tu krabici celý den na stole a pořád cítila tu nadhernou vůni! Už se těším na další objednávku, ale ta bude za dlouho :/. Mějte se :)
Na tohle budu čekat ještě hodně dlouho, protže opět sněží :/.

14.1.2012

14. ledna 2012 v 9:12 | D E N Í
Konečně víkend vstávala jsem kolem půl 9. Jak musím vstávat do školy tak se mi chce hrozně spát a jak nemusím tak vůbec. Včera zase po dlouhé době padal sníh všichni z toho hotoví :D. Odpoledne jsem si objednala kosmetiku Elf skoro všechno mi dochází tak ji chci vyzkoušet, používáte někdo od té značky nějakou kosmetiku ?. Chtěla jsem napsat článek o mé oblíbene řasence ale nechám to na jindy ;). Užijte si víkend :)

11.1.2012

11. ledna 2012 v 15:53 | D E N Í
Jako vždy není čas a ani co přidávat pořád se dokola opakuju. Ve škole toho ted máme moc včera jsem se dozvěděla, že podáváme jen 2 přihlášky na střední školy. Dneska jsem si objednala Lush a Elf v pátek mi má přijít avon. Zítra píšem 3 testy tak se musím učit. Zatím se mějte :)

5.1.2012

5. ledna 2012 v 18:28 | D E N Í
Píšu po pár dnech, nevím proč bych sem měla dávat každý den nějaký článek, když to stejně nikdo nečte. Tento týden je celkem v pohodě ve škole píšem každý den písemky, takže se musím pořád učit. Každý den tam mrznem, protože se tam vůbec netopí možná trochu, ale je tam totálni zima!. Jak to máte vy na škole ?. Zítra musím vstávat na 7 nesnaším to, ale potom už konečně víkend ;). Celý týden plánuju nafotit nějakou mojí kosmetiku tak snad zítra ;). Mějte se :)

2.1.2012

2. ledna 2012 v 12:31 | D E N Í
Konečně mám čas, tak se vám ozývám. Celý víkend jsem nebyla doma, proto tady nic nebylo. Silvestr byl fajn ještě jednou vám všem přeju Štastný nový rok!. Ze včerejška na dnešek jsem spala u Vojty do 2 ráno jsme se dívali na horory :D. A už jsem konečně doma, těším se až se vyspím ve své posteli :). A zítra opět vstávat do školy strašně se mi chce :/. Mějte se :)

29.12.2011 článek 2

29. prosince 2011 v 20:42 | D E N Í
Dobrý večer dneska píšu už po druhé, ted jsem u Vojty a zachvíli pujdu už domu. Měla jsem u něho spát, ale budu někdy jindy. Celý víkend se neozvu, protože nebudu doma po víkendu vám to vynahradím pokud budu mít čas ;). Tak si užijte zbytek dnešního dne. Jak přijdu domů tak půjdu do vany a ulehnu k tv. Užijte si silvestra a zbytek volna :)

Včerejší fotky

29.12.2011

29. prosince 2011 v 10:47 | D E N Í
Po dni se ozývám včera jsem neměla vůbec čas a nebyla jsem doma. V 11 jsem jela do Ostravy na ty nákupy myslela jsem že tam budou větší slevy, ale tak i tak se mi tam nic nelíbilo. Kosmetika mi zatím nedochází, takže jsem nekupovala zbytečnosti. Koupila jsem si rámeček na fotku byly tam dva, druhý jsem dala Vojtovi a 3 košičky na kosmetiku jeden jsem dala sestře. Nakonec jsem v H&M koupila se zpožděním dárek k vánocům kamarádce stejně ji ho dám až 3.1 ve škole. Přijela jsem až v půl 8 večer utahaná. Takže jsem se najedla šla do vany a lehla si k tv. Ozvu se vám bud zítra s nějakým článkem, nebo až po víkendu, protože nebudu doma. Tak vám přeju at si užijete Silvestr a vše nejlepší do nového roku :)
Koupila jsem tuhle sadu z H&M kamarádce za 149,-Kč

27.12.2011

27. prosince 2011 v 10:14 | D E N Í
Nějak se mi chce psát, takže teda píšu kratší článek. Dneska jsem vám vyfotila parfém, který jsem dostala od Vojty od mamky :). Má 50ml voní po květinách a je z AVONU hned jsem si zamilovala jeho vůni a vydrží dost dlouho. Tento týden bud zítra nebo ve čtvrtek jedu na nákupy do Ostravy, když jsem dostala ty peníze a mám čas tak toho musím využit a možná jsou i slevy :). Mě peníze moc dlouho teda nevydrží, protože je hned utratím :D. Tak se mějte :)
Perceive Dew EDT AVON

26.12.2011

26. prosince 2011 v 10:25 | D E N Í
A je po vánocích rychle to uteklo a zase se můžu těšit rok na další. Dostala jsem peníze, fén, oblečení a kosmetiku. Postupně to budu fotit, dneska jsem vám vyfotila knížku, kterou jsem si už objednala před vánocema a dostala jí až na štědrý den. Včera jsem ji začla číst. Každy den se přežírám cukrovím a různým jídlem :D. Miluju tyhle svátky pohody :). Nebudu tady zase psát nesmysly a raději vám sem dám ty fotky mějte se krásně :)
Ozdoba na vánočním stromku u babičky :)

24.12.2011

24. prosince 2011 v 9:00 | D E N Í
Dobré ráno a je to tady Štědrý den jak já se zase celý rok těšila :). Včera jsem na poslední chvíli scháněla dárky prošla jsem snad celý Sopin a Futurum, ale všechno jsem sehnala ;). Už nikdy nescháním dárky na poslední chvíli!. Ještě jsem je v půl 11 večer balila :D a šla jsem spát v půl 12. Před chvíli jsem dozdobila stromeček zase se mi jako každy rok povedl :). Dnešek vidim na postel a filmy co budete dělat vy ?. Tak vám přeji štastné a veselé vánoce a hlavně bohatého ježiška :)

22.12.2011

22. prosince 2011 v 13:27 | D E N Í
Konečně prázdniny jak já se těšila, dneska jsme měli ve škole jen 4 hodiny prvni jsme seděli a cpali se cukrovím další dvě jsme byli venku a posledni na pc. Ve 12 jsem byla už doma a zašla tátkovi pro dárek. Zítra mám v plánu zajet do Ostravy do Shopinu a Futura dokoupit dárky, doufám že všechno seženu jinak se můžu jít zahrabat, protože zatím skoro nic nemám. Tak si užijte prázdniny a brzo se ozvu ;)

17.12 2011

17. prosince 2011 v 14:49 | D E N Í
Zase po delší době píšu, ale vůbec mi to nevadí ;). Nemám skoro vůbec čas a když chcu, tak prostě napíšu ;). Dělala jsem nový wishlist, ale nechám to na jindy. Měla jsem jít dneska pryč až do zítřka, ale nejdu nikam jako obvykle. Alespon mám čas se dívat na blogy a číst články :). Ted popíjim kofolu extra bylinkovou a dala bych si něco sladkého :D. Včera mi volala paní z e-shopu, že si už můžu vyzvednout balíček avonu konečně budu mít dárky pro mamku a ségru :). Ale největší problém je, že nic nemám pro Vojtu :D. A za týden Štědrý den maximalně se těším :). Už raději nic, protože bych se tu ještě rozepsala mějte se

13.12.2011

13. prosince 2011 v 15:41 | D E N Í
Zase po delší době píšu stejně to nikdo nečte, tak proč bych měla být pořád aktivní. K víkendu v neděli jsme pomáhali na výstavce a dni otřevených dveří na naší škole 6 hodin tam lítat a nudit se "hrůza". Včera jsme se moc neučili, protože jsme to uklízeli a dneska jsme byli v Ostravě na nějakém koncertě uplná trapárna. Zítra jedem k zubaři, takže se 3 hodiny neučíme. Jsem zase nachlazena už mě to štve pořád smrkat. Ted se přežíram kinder čokolád :D a dívám se na netu na avon musím objednat dárky, tak se zase mějte nevím, kdy se ozvu snad brzo.

8.12.2011

8. prosince 2011 v 8:22 | D E N Í
Dobré ráno dneska jsem nešla do školy, protože jedu na Den otevřených dveří, ale to až kolem 11;). Do té školy bych už nešla raději jsem se víc vyspala. Zítra máme jen 4 hodiny takže pecka, dvě se budem učit a ty další dvě budem mít třídnické. Věci z internetu mám objednáné, tak jen čekat kdy to přijde. Dneska se jedu podívat do Futura na nějake dárky, protože bych fakt už měla něco nakoupit. Ted jsi du vypít jahodový čaj a kouknout se po něčem k jídlu:). Tak se mějte hezky:).
Dala bych si hneed :)

5.12

5. prosince 2011 v 18:02 | D E N Í
Ahoj opět se ozývám, chci být více aktivni ať máte co číst :). Trošku jsem tvořila a udělala na pc seznam přání pro Ježíška, ikdyž vím že půlku nedostanu ale alespoň snaha :D. Tento týden si budu objednávat oblečení z internetu i něco pro Vojtu je pravý čas, abych začla schánět dárky. Jinbak ještě k víkendu nebyla jsem vůbec doma od sobotního odpoledne až do včerejšího večera. Ze soboty na neděli jsem spala u Vojty a pak jsem u něho zůstala až do večera. Dneska bylo ve škole fajn psali jsme jen z chemie, začínáme chystat na vánoční výstavku, která bude v neděli+den otevřených dveří, kde budme obsluhovat, takže celá neděle zabitá. Před chvíli jsem se dodívala na Gossip girl miluju ten seriál :). Por dnešek to už stačí nějak jsem se rozepsala mějte se :).
S notebookem se můžu rozločit, protože mi ho určitě nekoupí :(. Knížky už mám doma a to oblečení si budu objednávat. :)

3.12.2011

3. prosince 2011 v 11:05 | D E N Í
Dobré ráno píšu zase po pár dnech opět se mi nechtělo, ale dnes se mi chce a mám v plánu udělat nový design už Vánoční :). Včera jsme mělí školní mikulášskou diskotéku, takže jsem se od všeho odreagovala. Večer jsem přijela celá unavena za ten týden, sedla k pc a potom jsem se dívala na primu, kde hrál film Zpověd královny střední školy. Dnes jsem vstávala brzo kolem 8 a před chvíli jsem byla se sestrou nakoupit, udělala jsem si čínskou polévku ale nějak mi nejede :D. Na víkend nemám zatím nic v plánu asi budu sedět opět doma nebo budu s Vojtou. Užijte si víkend :)
Konečně mám adventní kalendář, ještě jeden dostanu na mikuláše od mamky :).
Fotka s nabarvenýma vlasama, už se mi to ale pomalu smývá :(.

29.11.2011

29. listopadu 2011 v 16:01 | D E N Í
Dobré odpoledne píšu po delší doě já vím někdy se mi chce ale neni čas a jak je tak se mi nechce psat a nebo není co. Včera jsem se celé odpoledne učila přirodopis a dějepis ale neuměla jsem z toho nic, naštěstí jsme z ničeho nepsali. Dneska jsem přijela v půl 3 a hned jak jsem přišla, tak jsem pomáhala mamce péct perniky, vlasy mi voni po perníkám takže pecka. :D
Zítra se neučíme místo toho jedem jen tři do Opavy na obchodu, kde je soutěž psaní všemi deseti, takže celý den zabity a budu brzo doma. V sobotu mi ségra barvila ty vlasy a povedlo se ji to jsou skvěle černo modré na fotkách to jde divně vidět, tak někdy sem nějakou dám. :) V pátek mame školní mikulášskou diskotéku, takže tam naposled jdu. Za chvíli asi pujdu k Vojtovi tak se mějte :)
V pyžamu :D

22.11

22. listopadu 2011 v 16:00 | D E N Í
Ahoj píšu zase po delší době, protože neni čas a ani co psát. Tak je krátce v sobotu u mě Vojta nakonec nespal, tak jsem byla večer u něho. V neděli jsme se byli projít a potom zase u něho. Včera ve škole celkem v klidu měli jsem do půl 2 ale byla jsem doma až ve 3 a hned sem jela k Vojtovi. Dneska jsme taky měli do půl 2 ale odma sem už od půl 3. Zítra musím vstávat na 7, takže se zase těším. Dneska se ještě musím učit a budu asi doma. Nevím kdy se ozvu. ;)
Nadhernéé :)

19.11.2011

19. listopadu 2011 v 10:25 | D E N Í
Dobré ráno. Jak ja se zase těšila na víkend, že se vyspím a stejně jsem vstávala už v 8. Zítra snad dýl měl by u mě spát Vojta ale nevím jestli to výjde. Včera ve škole to bylo v klidu měli jsme jen do 11:40, takže jsem ve 12 byla už doma. Večer jsem byla u Vojty tako vždycky. Před chvíli jsem byla se ségrou v obchodě ted jim rohlík a poslouchám Evropu2. Dneska nevím co budu dělat asi číct povinou četbu do školy. Ta knížka, kterou čtu je hrozně nezaživná, taže budu strašně ráda až ji dočtu. Zachvíli si vysaju pokoj a uklidím si tady. Mohli jste si všimnout nového designu je provizorní než sem dám vánoční. Mějte se hezky. :)

17.11.2011

17. listopadu 2011 v 9:53 | D E N Í
Dobré ráno. :) Tento týden je v klidu. V pondělí jsem nebyla ve škole jsem nachlazená ale už je to lepší. Utery v klidu, včera taky bylo nás jen 11 tak jsme z ničeho nepsali. Dneska ještě nevím co budu dělat. Zítra máme školu takže super všichni ředitelské a my opět nic.! Už chci na středníí.!! To je fakt ustav ta naše škola. Naštěstí se zitra neučíme a ve 12 jsem doma a pak víkend. Užijte si volno.
Mám zalusk na tuhle knihu :)
 
 

Reklama
Reklama