Deník

11.11.2011

11. listopadu 2011 v 15:25 | D E N Í
Ta písnička ♥
___________________________________________
Hezké páteční odpoledne. Jak ja sem se zase těšila na víkend jak se prospím. Tento týden sem opět 3x vstávala na 7 ale začínam si zvykat. Jak ja nesnaším ty učitelky jedna větší kráva než druha. Včera jsem byla v knihovně mám dvě knížky, takže o víkendu budu číst. Zítra máme s Vojtou vyročí rok a čtyři měsíce, letí to rychle. :) Dneska budu mít avon, takže o víkendu čekejte článek.! Zatím se mějte.

8.11

8. listopadu 2011 v 15:08 | D E N Í
Hezké odpoledne. Neozvala jsem se dlouho není co psát ani přidávat. Nechcete mi dát nějaký tip. ? :) Dnešek celkem v klidu neměli jsme připravky takže skvěle, zítra opět na 7 strašně se mi chce a až ve 3 doma. :// Tento týden samé písemky a budem psát i kontrolky. Chci si v blízké době nabarvit vlasy mám hrozný odrůst, ikdyž jsem měla jít na nějakou světlou tak pojdu na tmavou. Jsem už zvyklá a měnit to nebudu ještě bych vypadala jak blbec. :D Nevím kdy zase napíšu ale snad brzo. ;)
Se ségrou :D

4.11

4. listopadu 2011 v 15:34 | D E N Í
Ahoj. Konečně pátek neskutečně moc jsem se těšila na víkend. Vyspím se na jak jsem musela vstávat 3x na 7fakt pecka. Včera jsme byli v Opavě na Informě nic moc tam žádna škola kam chci jít tak možná pojedu do Ostravy na černou louku tam to bude určitě lepší. Příští tyden avon tak se mám na co těšit. :) Není co psát ani přidávat tak musím něco vymyslet na víkend. :) Tak snad něco přídam. ;) Užijte si vikend
Třídni tričko nemám ho ze zadu ale na netu budou fotky tak pak přiložím ;)

1.listopadu

1. listopadu 2011 v 17:30 | D E N Í
Dobrý podvečer. Dneska jsem dobrovolně jela na 7 musela jsem si udělat nějaké ukoly ve škole na pc nemám doma word tak sem si to nemohla udělat doma. Zítra opět na 7. Před chvili jsem si dodělala projekt do Němčiny a výpisek do IaKT. Ted se ještě naučit slovíčka do Němčiny, Chemii a Zemák. Mám toho ještě dost.
V pondělí mi přišli ty knížky málo nadšena jsem z nich. :) Těším se na Vánoce. ♥ Zítra dostanem třídni trička konečně. Tak bude určitě fotka. ;) Dnešek už vidím jen na učení pak se podívam na mojí oblíbenou ulici vanu a tv. :/ Brzo se ozvu.
Domáci :P

29.10

29. října 2011 v 9:55 | D E N Í
Dobré ráno. Je strašné jak ty prázdniny utíkají. V pondělí zase do školy strašně se mi tam chce. :// Ještě jsem tady nepsala že jsem si tento týden objednávala z internetu dvě knížky k vánocům.:) Ve středu jsem byla na tom bowlingu se třídou bylo skvěle a večer jsem spala u Vojty. :) Ve čtvrtek normálně nudný den jako včera. Ale ráno jsem jela se ségrou do Hlučína do lidlu. Celý den jsem seděla na pc a k večeru šla na chvíli do Vojty. Dneska budu uklízet a opět sedět u pc. Zítra chci jít s Vojtou na procházku. :) Užijte si víkend ♥
Tyhle dvě knížky jsem si objednala :)

26.10

26. října 2011 v 14:03 | D E N Í
Krasné odpoledne. Konečně prázdniny aspon ty tři dny. Včera jsme byli v Opavě na úřadu práce. Říkali nám tam něco o středních školách. Dostali jsme katlog středních škol a jejich dny otevřených dvěří. Příští štvrtek jedem na informu do Opavy tam dostanem zas milión brožůrek. Dneska ve 4 jedu na bowling se třídou. Konečně nějaka akce s něma. :) Večer možná spím u Vojty. Užijte si prázdniny

Došel mi můj oblíbený pudr tak mi ho dneska koupila mamka.
Značka Amica 45,- drogerie Teta.

22.10

22. října 2011 v 10:29 | D E N Í
Dobré ráno. Dneska jsem vstávala kolem 8 a pak dívala na tv. Tento týden utekl celkem rychle a jsem za to ráda. Ve středu jsme byli v Ostravě v těch vodárnách na exurzi "nuda". Přístí týden do školy jen dva dny. Pak prázdniny takže pojedu do Ostravy kouknout se po obchodech a do ikei si koupit zrcátko a nějake drobnosti. .)
Dneska se podívam na další díl Gossip girl. Miluju ten seriál ale začíná mě nudit. :( Včera mi přišel avon jsem maximálně spokojená. :) Chtěla jsem to dneska vyfotit ale nemám svůj foták a mobilem to fotit nebudu. Takže nevím kdy to vyfotím snad co nejdřív. :)

17.10

17. října 2011 v 15:31 | D E N Í
Ahoj. Píšu zase po delší době. Vůbec se mi nechce opět a když se mi chtělo tak nebylo co psát. Mám nějaké fotky. Táákže dneska ve škole celkem v klidu. V sobotu jsem byla tak trochu nakupovat ale nepřivezla jsem is nic kromě Joy a barev na vlasy. Brzo plánuju výlet do Ostravy potřebuju boty a bundu na zimu. Včera jsem byla s Vojtou a jeho rodiči na Pradědu byla jsem mrtvá. :D Ve středu jedem do Ostravy na nějakou exkurzi takže se učíme jen dvě hodiny. :) Tento tyden má přid avon takže se těším. Tak to je asi vše. Mějte se

12.10

12. října 2011 v 15:51 | D E N Í

PODZIM


Ahoj tak jsem se dokopala tady napsat kratší článek. Škola už lepší ikdyž furt to tam tak nesnaším máme už objednáne trička měly by brzo přijit. Včera jsem se byla ostříhat vypadám jak debil ale zvyknu si mám to trochu kratší než předtím. Zase se těším na víkend až se vyspím. Dneska jsme měli na 7 ani nejel bus tak jsme museli jet druhym, který jede do Opavy ten Ostravak nejel kvuli tomu kamionu co se tam sekl na te dálnici a bylo to tam uzavřene. Kdybych jela na 8 tak tam nedojedu vůbec protože nejelo nic. :D Tak jsem se trošku rozepsala v sobotu jedu pro barvu a nabarvim si vlasy. Dneska bez fotky dokud nevyfotím nějakou normální. Mějte se

8.10

8. října 2011 v 11:57 | D E N Í
Přirostla mi hrozně k srdci.) ♥

DOBRÉ POLEDNE


Opět víkend. Strašně jsem se na něho těšila a stejně je na prd. Strašně divné počasí, chvilkama prší. Jo podzim je tady a nejvíc mě vytáčí ta zima. ! Celý víkend doma bez Vojty. Aspon si odpočinu a něco se naučím.) Jela bych nakupovat ale o tom si musím nechat jenom zdát.( Stáhla jsem si dva díly Gossipek už jsem je viděla ale zkouknu je ještě jednou oba.) Mějte se.

5.10

5. října 2011 v 18:20 | D E N Í

DOBRÝ PODVEČER

Píšu opět po delší době, je toho tedkom na mě moc. Pořád jenom škola, škola a škola. Už mě to nebaví. Strašně se těším na víkend jak se prospím dneska jsem měla na 7 v pátek to samé máme připravky z matiky. Štěstí je že co 14 dní. Zítra si musím sehnat ještě sešit. :)
V úterý se jdu stříhat. Pak někdy zajedu do Hlučína pro barvu a nabarvim si je. Nějakou takovou bych chtěla jak má ta holka na fotce. Strašně se mi taková líbí. :) Chce to změnu, tak bude a pořádná. :) V pátek jdu asi pít po delší době. Chci mít zase ten stav co nevím o světě. A zapomenout na všechny ty problémy. Aspoňna chvilku. Mějte se.

2.10

2. října 2011 v 10:08 | D E N Í

DOBRÉ RÁNO

Opět neděle, kterou tak nemám ráda. Zítra zase do školy, vůbec se mi nechce. Venku jde poznat, že je už podzim. Opadují listy a neni tak teplo jak v létě. V blízké době se nechám ostříhat. Včera jsem dělala design je jednoduchý. Promazala jsem jsem staré články. Tento týden budu mít avon. Tak čekejte článek s fotkama. :) Užijte si dnešní den. :)

Volno :)

27. září 2011 v 15:18 | D E N Í

KRÁSNÉ ODPOLEDNE

Doma jsem od pul 3. Zítra volno aspon se vyspím. :) Víkend fajn v sobotu jsem byla doma a večer u Vojty. V neděli jsme byli v té Ostravě na dnu NATO bylo luxusně. :) Byla jsem tam poprvé a nelituju toho že jsem tam jela. Opalila jsem se tam. :D Přijeli jsme nějak kolem půl 5 a do 7 jsem byla u Vojty. Dneska směr kostel jo musím a děsně se mi tam "chce". Večer k Vojtovi je nemocný. Ve škole si vybírame trička nejspíš budem mít modré s zeleným napisem takové ty strašně dobré barvy. :) Ještě se x krát pohadame kvuli tomu textu a obrázkum. :D Užijte si zítřejší volno.

Přežívám.

23. září 2011 v 17:39 | D E N Í

Ahoj :)

Opět se ozývat po delší době. Není čas a opět naláda blogovat. Ale nechci aby to tu nějak "zaostalo".! Konečně můj vytoužený víkend na, který jsem se tak těšila. :) Konečně se zítra vyspím po tom naročném týdnu. Dneska jsem byla s Vojtou ted už budu doma u pc. :) Zítřek bude odpočinkový snad. :D V neděli mám v plánu jet s Vojtou a jeho rodiči do Ostravy na DEN NATO. Chystá se tam taky někdo.? :) Příští týden bych měla mít avon na,který se tak těším. :) Až přijde budou určitě fotky. :) To je ode mě pro dnešek vše. Užijte si víkend. :)
Takhle se učím něco k jídlu a vždy čaj. :)

To počasí.

20. září 2011 v 15:02 | D E N Í

________________________________________
Ahoj. Píšu po dělší době. Neni čas a taky se mi vůbec nechce. ;) Víkend byl v celku fajn spala jsem u Vojty. :) Před chvíli jsem přijela ze školy. Jak já to tam nesnaším.! Venku hnusně. :/ Učení plno a vůbec se mi nechce ale musím.! Ikdyž nepřidávam tak na oblibené blogy chodím.! :) Nějak nemám chut blogovat. Je to tím že mám v hlavě jen školu. :// Snad budu opět brzo přidávat. :)

12.9/Pondělí

12. září 2011 v 15:23 | D E N Í
Nejkrásnější je. ♥
__________________________________
Dobré odpoledne. Opět pondělí, které tak nesnaším. Od pátku nebyl Vojta doma takže jsem tvrdla doma. Včera už jsem byla snim. :) Ještě k tomu jsem měla svátek. :) Dneska jsme spolu v Vojtou 1rok a 2měsíce. :) ♥ Dneska jsme už psali 2písemky. Uplně skvělé no. Zítra jedeme do divadla. Ted si vypiju čaj a půjdu ven s Vojtou. Mějte se kočky. ♥

Středa.

7. září 2011 v 18:11 | D E N Í

DOBRÝ PODVEČER

Píšu od Vojty. Ted je plný facebook toho že umřeli ti 3 hokejiti a zítra v černém do školy. Dneska jsem měli mít do pul 3 ale odpadla nam hodinu tak jsem byla už v pul 3 doma.Měli jsme na 7.A zítra jsem doma až v půl 4. Uplně se mi chce. :// Není co psát v blízké době přijde avon. :) Tak čekejte článek. To je vše. Užijte si zbytek dnešního dne. :)
Opět můj milovaný HARDSTYLE. ♥
Konečně fotka.

Pondělí

5. září 2011 v 15:10 | D E N Í
Miluju hardstyle ♥
_______________________________________
Ahoj. Píšu po delší době. Dnešek ve škole ušel kupa srandy ale začínáme se učit. :// Měli jsme do pul 2 přijel jsem v pul 3. Ulpně jsem si posrala mozilu tak jsem na chromu. :// Do hajzlu. Zítra opět do pul 2. Jako ti učitele už mě začinají fakt štvaat. :// Ja chci už od tam vypadnou je to tam tak odporne.:// Ale třidu miluju. A to se nezmění. Víkend jsem prožila s Vojtou. Není co psat kouknu na blogy a pujdu dělat věci do školy. Někdy se zas ozvu. Až se mi bude chtít. ;)¨
Fotka mi nejde zmenšit takže dneska bez ní.

Čekejte 2 články, které připravuju. :)

Nový školní rok.

1. září 2011 v 12:04 | D E N Í

DOBRÉ POLEDNE

Dneska 1.zaří a opět zažiná nový školní rok. Prázdniny skončili a začiná to utrpení. Ráno jsem vstala v pul 7 trochu se namalovala,vyžehlila vlasy a šla na bus. V pul 10 jsme zkončili. Odešli dva spolužái a jeden je nová můj soused. Náš sexy učitel má dredy všichni z něho velmi posraní týpek no. Máme novou třídni a třídu furt stejnou. Ještě rok tam a čau. Ještě k tomu nové šatny konečně ty kabinky na klíče a každý ma svojí jsem za to ráda aspon nebudu muset pořád domů tahat tělak a nějaké učebnice. Zítra mame 4 hodiny dvě třídnicke a další česak a volbu povolaní. Začnu připravovat článek s tím oblečením. Mějte se.

Škola.

31. srpna 2011 v 13:34 | D E N Í
Nechce se mi vůbec psát. Zítra už do školy. :/ Možná napíšu. Uvidím.

Brzo.

28. srpna 2011 v 10:46 | D E N Í

Šla láska, narazila do xteenu a chcípla.

_____________________________________________________

DOBRÉ RÁNO

Poslední neděle bez tresu a bez psání sloviček do angličtiny. Pak to zase začne v hlavě samá škola. :// Včera večer jsem byla u Vojty. Večer se ochladilo, už jsem myslela že bude hnusně ale ráno sem se probudila a zase slunce. Ale je už chladněji. Odpoledne jdem na Denní hasičskou. :) Zítra do Ostravy Futurum a Shopin. :) Těším se, dlouho už jsem tam nebyla. Pojedem už ráno a odpoledne nebo večer zpátky. Musím se podívat po potřebách do školy. Mějte se.
_____________________________________________________

Pátek.

26. srpna 2011 v 12:14 | D E N Í

DOBRÉ POLEDNE

Poslední prázdninový pátek je tady. Krásně slunečný a teplý. :// Včera mi přišlo to oblečení konečně! :) V pondělí do té Ostravy. Dneska s Vojtou na Hlučínskou štěrkovnu projet se na kole. Dneska má být 37 stupňů. A zítra opět zima. :/ Neměla jsem v plánu dneska vůbec psát ale rozhodla sem se že napíšu. ;)Jdu si chystat věci. Užijde si dnešek. :)

Brzo škola.

23. srpna 2011 v 15:17 | D E N Í

DOBRÉ ODPOLEDNE

Opět je krásně. :) Včera jsem ráno byla u Vojty a odpoledne jsme se šli projít se Stifikem a jejich psem Endym. Chytl nás liják a pak byla bouřka. Uplně velké kroupy padaly. Pak jsme šli k němu, byla jsem u něho až do večera. Dneska ráno jsem byla zase u něho a trochu mu uklidila ten jeho bordel co má v pokoji. Vysala a vytřela podlahu. Oblečení opět nepřišlo. Dneska mi volal nějaký pán co má ten e-shop že tam nemají ten svetr, který jsem chtěla jestli to má poslat bez něho. Tak se kouknu po něm ve čtvrtek nebo v pátek jak pojedem do Ostravy. Oblečení má teda přijít už konečně ve čtvrtek"doufám". Dneska mi ségra přinesla novou průkazku jo zase změna už není oranžová ale uplně komunistická modrá. Takže opět budu příští týden stát frontu v Hlučině na busaku abych si ho mohla vyřídit. No trochu jsem se rozepsala. Další článek přidám až se mi bude chtít. Nevím kdy.

20.8

20. srpna 2011 v 19:22 | D E N Í

Co oči nevidí, to srdce nebolí.

Ahoj. Pravě jsem u .Sedíme venku jsem a grilujem maso.Jsem od jeho bráchy na notasu. Spím dneska u něho ;) V pondělí mi má konečně přijít to oblečení a v pátek jedeme do té Ostravy. :) Za 11 dní zase do školy vůbec na to nechci myslet :// Co děláte vy a co máte v plánu ? Těšite se do školy ? Já napul. ;)Připravuju nový wishlist.Mějte se :*

18.8

18. srpna 2011 v 11:11 | D E N Í

TY NA MĚ UKAZOVÁČKEM, JÁ NA TEBE PROSTŘEDNIČKEM!

Ahoj. Po delší době píšu deník. Blog mě už moc nebaví ale chci ho zase rozjet a přidávat více článku. A hlavně byt aktivni u jiných blogů. Oblečení zatím nepřišlo nevím kdy přijde hrozně to trvá. :/ Příští pátek jedu s miláčkem do Ostravy do Futura a Shopinu a možná i do centra ;) Mám ještě peníze z narozenin tak to chci utratit za oblečení. :) Počasí se už trochu kazí. :/ V sobotu možná spím u miláčka :) Není ještě jisté.

 
 

Reklama
Reklama